Maatschappelijke stage bij de Oranjevereniging Harmelen

Met de maatschappelijke stage doe je iets voor een ander of voor de samenleving. Vanuit je school doe je vrijwilligerswerk, bijvoorbeeld bij de Oranjevereniging in Harmelen. Bij alle activiteiten die we organiseren in het dorp kunnen we jouw hulp goed gebruiken. Je kan ons bijvoorbeeld helpen met het versieren van het dorp, het begeleiden van kinderen tijdens de Kinderspelen, het opbouwen en afbreken van evenementen of het verkopen van snoep en frisdrank tijdens de kinderdisco. Heb je interesse in een stage bij ons dan kun je contact met ons opnemen. In overleg zullen we dan een rooster opstellen om de gewenste uren in te vullen.

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /customers/f/f/3/oranjeverenigingharmelen.nl/httpd.www/web/wp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853 Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /customers/f/f/3/oranjeverenigingharmelen.nl/httpd.www/web/wp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *