Home

Kom jij ons evenemententeam versterken?

Eerst volgende activiteit:

Kinderdisco 2024

Kinderdisco 2024

27 september 2024

Nieuwsoverzicht

29 april 2023

Door 

Het versieren van het dorp rond Koningsdag, het op- en afbouwen van de diverse evenementen als de Koningsdag, Kinderspelen, Kinderdisco en 4 mei-herdenking, het veilig begeleiden van het verkeer en waar nodig het verlenen van EHBO. Allemaal taken die door het Evenemententeam worden opgepakt.

Draag jij de Oranjevereniging een warm hart toe en voel je je ook betrokken bij ons mooie dorp? Dan zijn wij op zoek naar jou. De Oranjevereniging Harmelen is altijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers voor het Evenemententeam. Ben je in de gelegenheid om ons te ondersteunen en lijkt het je leuk om in een gezellige sfeer binnen een team de handen uit de mouwen te steken, neem dan contact met ons op

Zonder Evenemententeam geen activiteiten!

Gegevens

KvK: 40478994

IBAN: NL94 RABO 0325 3054 20

T.n.v: De Oranjevereniging Harmelen

Contact

Kapittelhof 32

3481KG Harmelen

Social